Hieronder vindt u een overzicht met kampioenschapsrecords, als bron hiervoor zijn de uitslagen van 2004 tot en met 2016 gebruikt. Eerdere uitslagen zijn niet in dit overzicht opgenomen. Mocht u op of aanmerkingen hebben, of heeft u nog uitslagen van eerdere edities liggen, neem dan contact op via onze contactpagina.

Heren

K1 200m 0:35,0 Niels Krouwel 2016
K2 200m 0:31,91 Niels Krouwel 2014
Jelle Visser
K1 500m 1:39,8 Bram Brandjes 2016
K2 500m 1:32,5 Robin Koenders 2016
Niels Krouwel
K1 1000m 3:37,47 Robin Koenders 2005
K2 1000m 3:20,98 Robin Koenders 2014
Joep van Bakel

Dames

K1 200m 0:40,96 Eef Haaze 2014
K2 200m 0:38,89 Eef Haaze 2014
Jitta van der Laan
K1 500m 1:56,34 Eef Haaze 2009
K2 500m 1:46,29 Femke Roos 2007
Nicole Bulk
K1 1000m 4:04,44 Eef Haaze 2009
K2 1000m 3:54,61 Femke Roos 2005
Tamara Yosef

Hieronder vind u de snelste tijd per afstand van de afgelopen tien edities, bij de heren senioren 1000m is dit aanvuld met de bekerwinnaars van de NKB-wisselbeker. De winnaars van de Trekvogels/HKV-wisselbeker (K2 1000m heren senioren) en de Frits Onrustbokaal (K1 500m dames senioren) volgen.


K1 200m Heren

2016 35,0 Niels Krouwel
2015 36,94 Niels Krouwel
2014 35,96 Bram Brandjes
2013 36,61 Bram Brandjes
2012 36,82 Vincent Kalf
2011 38,61 Vincent Kalf
2010 40,10 Vincent Kalf
2009 36,96 Vincent Kalf
2008 40,37 Robin Koenders
2007 37,13 Tobias vd Pol
2006 38,17 Tobias vd Pol
2005 37,95 Robin Koenders
2004 38,61 Roderik Koenders

K1 200m Dames

2016 43,1 Eef Haaze
2015 43,28 Aurora Hofman
2014 40,96 Eef Haaze
2013 44,00 Eef Haaze
2012 45,12 Rowdy v Eerde
2011 42,57 Rowdy v Eerde
2010 45,75 Eef Haaze
2009 42,95 Eef Haaze
2008 45,42 Femke Roos
2007 44,16 Femke Roos
2006 44,27 Femke Roos
2005 43,28 Femke Roos
2004 44,16 Femke Roos

K2 200m Heren

2016 33,4 Niels Krouwel, Vincent Kalf
2015 36,09 Olaf Heijne, Bram Brandjes
2014 31,91 Niels Krouwel, Jelle Visser
2013 35,47 Walter Kalf, Jasper Hoogers
2012 33.57 Vincent Kalf, Jelle Visser
2011 34,55 Vincent Kalf, Thijs de Jong
2010 35,92 Vincent Kalf, Bram Brandjes
2009 34,16 Ruud vd Berg, Robin Koenders
2008 37,40 Niels Felderhoff, Tobias vd Pol
2007 35,76 Niels Hoekstra, Rick van Riemsdijk
2006 34,93 Tobias vd Pol, Niels Hoekstra
2005 36,14 Bob Weppner, Niels Hoekstra
2004 35,48 Niels Felderhoff, Roderik Koenders

K2 200m Dames

2016 40,9 Eef Haaze, Jitta vd Laan
2015 41,33 Anouk Brust, Aurora Hofman
2014 38,89 Eef Haaze, Jitta vd Laan
2013 44,29 Eef Haaze, Hedy Pol
2012 39,87 Femke Roos, Rowdy v Eerde
2011 47,62 Jorieke vd Aa, Nicole Bulk
2010 48,33 Sandra Brandjes, Tamara vd Pol-Yosef
2009 44,49 Janine Moeken, Hedy Pol
2008 [NVT]
2007 39,71 Femke Roos, Nicole Bulk
2006 40,75 Femke Roos, Nicole Bulk
2005 40,04 Femke Roos, Nicole Bulk
2004 40,53 Tamara Yosef, Nicole Bulk

K1 500m Heren

2016 1:39,8 Bram Brandjes
2015 1:43,66 Bram Brandjes
2014 1:41,23 Bram Brandjes
2013 1:40,54 Bram Brandjes
2012 1:42,20 Bram Brandjes
2011 1:44,20 Robin Koenders
2010 1:51,07 Robin Koenders
2009 1:41,78 Robin Koenders
2008 1:50,35 Robin Koenders
2007 1:42,39 Robin Koenders
2006 1:41,18 Robin Koenders
2005 1:42,39 Robin Koenders
2004 1:43,87 Robin Koenders

K1 500m Dames

2016 1:57,5 Eef Haaze
2015 1:59,32 Eef Haaze
2014 1:58,01 Eef Haaze
2013 1:58,66 Eef Haaze
2012 2:05.40 Eef Haaze
2011 1:58,70 Eef Haaze
2010 2:04,80 Eef Haaze
2009 1:56,34 Eef Haaze
2008 2:06,83 Eef Haaze
2007 2:01,23 Nicole Bulk
2006 1:58,59 Eef Haaze
2005 1:57,05 Femke Roos
2004 1:57,38 Femke Roos

K2 500m Heren

2016 1:32,5 Robin Koenders, Niels Krouwel
2015 1:35,32 Job Siffels, Robin Koenders
2014 1:35,45 Niels Krouwel, Jelle Visser
2013 1:34,30 Walter Kalf, Jasper Hoogers
2012 1:35.13 Jasper Hoogers, Niels Krouwel
2011 1:37,39 Robin Koenders, Ruud vd Berg
2010 1:45,24 Robin Koenders, Ruud vd Berg
2009 1:36,95 Ruud vd Berg, Robin Koenders
2008 1:40,57 Ruud vd Berg, Robin Koenders
2007 1:33,87 Robin Koenders, Ruud vd Berg
2006 1:36,24 Niels Felderhoff, Ruud vd Berg
2005 1:37,33 Niels Felderhoff, Niels Hoekstra
2004 1:37,77 Niels Felderhoff, Roderik Koenders

K2 500m Dames

2016 1:52,3 Eef Haaze, Kitty Schiphorts-Preuper
2015 1:55,88 Anouk Brust, Aurora Hofman
2014 1:52,01 Eef Haaze, Jitta vd Laan
2013 1:52,87 Eef Haaze, Jitta vd Laan
2012 2:02.48 Karlijn Jansen, Hedy Pol
2011 2:00,90 Rowdy v Eerde, Nicole Bulk
2010 2:02,38 Eef Haaze, Suzanne de Bruijn
2009 [ NVT ]
2008 [ NVT ]
2007 1:46,29 Femke Roos, Nicole Bulk
2006 1:53,70 Femke Roos, Nicole Bulk
2005 1:52,33 Femke Roos, Nicole Bulk
2004 1:51,73 Femke Roos, Nicole Bulk

K1 1000m Heren

2016 3:43,7 Bram Brandjes
2015 3:43,76 Bram Brandjes
2014 3:41,70 Bram Brandjes
2013 3:41,50 Bram Brandjes
2012 3:38,87 Robin Koenders
2011 3:46.70 Robin Koenders
2010 [ GT ] Robin Koenders
2009 3:40,88 Robin Koenders
2008 4:04,99 Robin Koenders
2007 3:41,20 Robin Koenders
2006 3:44,39 Robin Koenders
2005 3:37,47 Robin Koenders
2004 3:37,80 Robin Koenders
2003 Robin Koenders
2002 Edwin de Nijs
2001 Edwin de Nijs
2000 Niels Felderhoff
1999 Jean-Paul Sits
1998 Edwin de Nijs
1997 Jean-Paul Sits
1996 Jean-Paul Sits
1995 Jean-Paul Sits
1994 Jean-Paul Sits
1993
1992 Jean-Paul Sits
1991 Tonny Benschop
1990 Marc Weyzen
1989 Jean-Paul Sits
1988 Marc Weyzen
1987 Jan Dirk Nijkamp
1986 Jan Dirk Nijkamp
1985 Jan Dirk Nijkamp
1984 Rick Daman
1983 F. Toirkens
1982 Ron Stevens
1981 Ron Stevens
1980 Jan Baaijens
1979 Jan Baaijens
1978 Ron Stevens
1977 Eise Huizing
1976 H. Spoelstra
1975 Tjeerd Tilkema
1974 Arend Bloem
1973 Arend Bloem
1972 Jan Verhaard
1971 Jan Verhaard
1970 Hans Tigchelaar
1969 Paul Hoekstra
1968 Jan Verhaard
1967 Paul Hoekstra
1966 Anton Geurts
1965 Paul Hoekstra
1964 Anton Geurts
1963 Anton Geurts
1962 Anton Geurts
1961 Anton Geurts
1960 Anton Geurts
1959 Anton Geurts
1958 Anton Geurts
1957 Jan Klingers
1956 Jan Klingers
1955 Jochem Bobeldijk
1954 Jan Klingers
1953 Jan Klingers
1952 Jochem Bobeldijk
1951 Wim Pool
1950 Wim Pool
1949 Wim van der Kroft
1948 Jochem Bobeldijk
1947 Wim van der Kroft
1946 Wim van der Kroft
1945 Niet gevaren
1944 Wim van der Kroft
1943 Jaap Kraaier
1942 Jaap Kraaier
1941 J. Stad
1940 Wim van der Kroft
1939 Jaap Kraaier
1938 Jaap Kraaier
1937 Huib van Mastrigt
1936 Jaap Kraaier
1935 Jaap Kraaier
1934 H. Tromp
1933 Jaap Kraaier

K1 1000m Dames

2016 4:14,5 Eef Haaze
2015 4:14,06 Eef Haaze
2014 4:14,29 Eef Haaze
2013 4:14,58 Eef Haaze
2012 4:24.47 Hedy Pol
2011 4:35,53 Rowdy v Eerde
2010 4:22,95 Eef Haaze
2009 4:04,44 Eef Haaze
2008 4:52,07 Eef Haaze
2007 4:20,37 Eef Haaze
2006 4:10,32 Eef Haaze
2005 4:11,47 Nicole Bulk
2004 4:08,23 Nicole Bulk

K2 1000m Heren

2016 [ GT ] Robin Koenders, Joep van Bakel
2015 3:22,88 Robin Koenders, Joep van Bakel
2014 3:20,98 Robin Koenders, Joep van Bakel
2013 3:24,26 Walter Kalf, Jasper Hoogers
2012 3:29.14 Robin Koenders, Job Siffels
2011 3:40.71 Robin Koenders, Ruud vd Berg
2010 3:45,27 Robin Koenders, Ruud vd Berg
2009 3:35,99 Ruud vd Berg, Robin Koenders
2008 3:55,27 Ruud vd Berg, Robin Koenders
2007 3:25,16 Ruud vd Berg, Niels Felderhoff
2006 [ GT ] Niels Felderhoff, Ruud vd Berg
2005 [ NVT ]
2004 3:26,59 Niels Felderhoff, Roderik Koenders

K2 1000m Dames

2016 4:06,4 Eef Haaze, Jitta vd Laan
2015 3:59,65 Anouk Brust, Aurora Hofman
2014 4:25,41 Eef Haaze, Jitta vd Laan
2013 [ NVT ]
2012 4:25.26 Karlijn Jansen, Hedy Pol
2011 4:19.00 Hedy Pol, Rowdy v Eerde
2010 4:10,87 Eef Haaze, Suzanne de Bruijn
2009 4:17,62 Janneke Oostenrijk, Suzanne de Bruijn
2008 [ NVT ]
2007 4:02,81 Sandra Brandjes, Moniek Brand
2006 4:03,45 Nicole Bulk, Eef Haaze
2005 3:54,61 Femke Roos, Tamara Yosef
2004 [ NVT ]

Reacties

reacties